4.8 C
Скопје
02:05 - 4 март, 2024

Ознака : балаџевиќ

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО)ПОСЛЕДНИТЕ ЗБОРОВИ НА БАЛАШЕВИЌ: Ќерката Јелена проговори за прошталното писмо на Панонскиот морнар

Еспресо
Кантавторот Ѓорѓе Балашевиќ му оставил писмо на семејството како аманет – што да прават кога ќе го нема, открија неговите најблиски кога гостуваа во емисијата...