3.8 C
Скопје
02:52 - 4 март, 2024

Ознака : арја

Секојдневие

Најдебелото дете на светот со 192 килограми: Арја Перман загуби 108 килограми, а еве како изгледа сега (ВИДЕО)

Еслресо
Арја Перман (14) се хранел само со нездрава храна, се капел во мал базен во својот двор, а дури не одел ниту на училиште, бидејќи...