7.8 C
Скопје
21:00 - 20 февруари, 2024

Ознака : аризона

ЕспресоСлајдер

Трамп го одложи големиот митинг во Аризона поради смртта на поранешната сопруга: „Од љубов и почит кон Ивана“

Еспресо
„Од љубов и почит кон Ивана, нашиот голем митинг во Аризона ќе биде одложен за следниот петок“, напиша Трамп. My heart goes out to President...