11.8 C
Скопје
20:05 - 28 февруари, 2024

Ознака : Антонио Савевски

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

(Фото) Запознајте го Антонио, страствен колекционер на кошаркарски дресови: Кога едноставните задоволства во животот уриваат светски рекорди

М.П
За кошаркарскиот тренер собирањето дресови не е само хоби, туку начин на живот. Љубовта на Антонио кон кошарката го навела да почне да собира дресови...