7.8 C
Скопје
21:10 - 20 февруари, 2024

Ознака : Анализи

Здрави навикиЗдравје

Онлајн закажување за лабораториски анализи – нова услуга во СИНЛАБ лабораторија

Еспресо
ПЗУ СИНЛАБ овозможи онлајн закажување и плаќање за изработка на речиси сите видови анализи и услуги. Со новата услуга приватните пациенти ќе можат да закажуваат...
ЗдравјеИнтимаИстражувања

СЕКСУАЛНО ПРЕНОСЛИВИ БОЛЕСТИ: Анализите покажуваат дека имате некоја од нив, а вие одамна не се имале односи – како е можно!

М.Р.
Вагиналните инфекции и инфекциите на уринарните патишта спаѓаат меѓу најзачестените гинеколошки проблеми. Во пределот на меѓуножјето има многу различни микроорганизми и бактерии. Сите тие бактерии...