Tag : алсин левент

Лајфстајл Сцена

ТУРЧИНОТ КОЈ ГО УБИ ШАБАН ШАУЛИЌ ОСЛОБОДЕН ОД ПРИТВОР: Алсин се брани од слобода!

Igor
Турчинот Алсин Левент (35) кој е обвинет за предизвикување сообраќајна несреќа во која загинаа Шабан Шаулиќ е пуштен да се брани од слобода, единаесет недели...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian