34.8 C
Скопје
20:01 - 15 јули, 2024

Ознака : 50 години

Народ гледаСлајдер

(ВИДЕО) ЈА ИЗГУБИЛА БУРМАТА ДОДЕКА БЕРЕЛА КОМПИРИ: 50 години подоцна прстенот е пронајден и вратен на сопственичката

М.Р.
Пеги Мексвен од Шкотска го изгубила својот венчален прстен пред 50 години. Денес Мексвен има 86 години, а верува дека го изгубила прстенот во својата...