32.8 C
Скопје
19:35 - 22 јули, 2024

Ознака : 254

Секојдневие

Французин го собори рекордот – Направи пица со дури 254 видови кашкавал!

Еспресо
Јуху! Потраа, но Гинис го призна мојот рекорд и сега ова е официјално. Го очекувам сетификатот како и пописот на сите кашкавали, воодушевено искоментира францускиот...