11.8 C
Скопје
21:55 - 29 февруари, 2024

(Видео) Ана Николиќ пак на мета на критики: „Кој и зошто го остава детето само со оваа пијана жена“

Некогаш исклучително популарната пејачка Ана Николиќ веќе подолго време ниже само скандали.

Пејачката долго време е обвинувана дека има проблеми со пороците, па затоа не е посветена на кариерата или улогата на мајка. Дури кога во јавноста стигнаа фотографии од нејзиното запуштено лице, покриено со красти и чирови, се чинеше дека Николиќ го допре дното.

Поради ова, сега речиси секоја нејзина постапка е осудена во јавноста, а има и зошто. Имено, на една од нејзините последни објави на Инстаграм, Николиќ е облечена во долг црвен фустан и позира во гардероба, а друштво и прави ќерката Тара. Она што е впечатливо се нејзините црни стапала, додека во коментарите има само осуди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

-„Кој и зошто го остава детето само со оваа пијана жена“, „Никогаш повеќе таа жена, за жал“, „Како по ѓаволите не си помогнеш, каков глас, каква женска, алооо имаш ќерка, удри со тиквата во ѕид и сврти се за 365 степени“ – се само дел од коментарите.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....