3.8 C
Скопје
18:46 - 5 декември, 2023

Вељко Ражнатовиќ призна кога ја изгубил невиноста, бил во основно училиште: Веднаш потоа ѝ се јавил на Цеца

Синот на српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, се ожени со Богдана Родиќ, а по нивната венчавка исплива информации кога тој за првпат бил интимен со девојка.

Instagram
Фото: Инстаграм

– Не беше убаво искуство, уште повеќе, беше травматично. Јас имав 12-13 години, а таа 16. Тоа се случи во машкиот тоалет, а веднаш потоа ѝ се јавив на мама и ѝ реков: „Мамо, се случи! – открил во една прилика Вељко Ражнатовиќ во емисијата „Амиџи шоу“.

Да потсетиме, Вељко е во брак со Богдана од 2019 година и имаат два сина, Крстан и Жељко.

Фото: Инстаграм

Вељко беше во неколку долги врски пред да се ожени, а познати се оние со Маша Терзиќ, Ксенија Бујишиќ и Ана Цакиќ, сегашната сопруга на Предраг Рајковиќ.

 

 

 

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....