33.8 C
Скопје
19:10 - 22 јули, 2024

(Видео+фото) Теодора Џехверовиќ и дечкото првпат заедно во јавност! Пејачката во танга бикини, во прв план бујните гради

Пејачката Теодора Џехверовиќ и словенечкиот кошаркар Матиц Ребец одлучија својата љубов да ја држат подалеку од очите на јавноста. Иако папараците се обидоа да ги откријат деталите од нивната врска, парот успеа да се „крие“ и да ја задржи приватноста.

Иако и двајцата се активни на социјалните мрежи, Теодора и Матиц не споделуваа заеднички фотографии ниту даваа изјави за својата врска. Нивните објави на Инстаграм не открија ништо повеќе од нивните професионални ангажмани и секојдневни активности.

Теодора во една прилика „инкогнито“ ја следеше играта на Матиц, додека и двајцата избегнуваа јавно да го коментираат својот емотивен живот. Ниту водителот Огњен Амиџиќ не успеа да извлече повеќе информации од пејачката кога ја угости во својата емисија „Амиџи шоу“.

Меѓутоа, сега осамна видео на Тик-ток од вљубената двојка. Пејачката е неколку месеци во врска со Ребец, а сега се снимени на една плажа како уживаат на лежалките.

 

@miiijci paparazzo lov #fyp #foryoupage #foryou #teodoradzehverovic #split ♬ Čuka – Teodora


Теодора на својот инстаграм-профил оттаму објавува провокативни фотографии. Пејачката позирала во едноделен танга костим за капење испреплетен со ленти, а во прв план ги истакнала бујните гради.

 

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....