38.8 C
Скопје
16:35 - 19 јули, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ го промени изгледот, сега е вамп: Но дали ќе ја препознаете пред десет години

Водителката Јована Јеремиќ реши да го освежи својот изглед.

Јована ја задржа својата руса боја на коса, но реши да ја скрати косата и се одлучила за боб фризура, која одлично ѝ прилега на обликот на лицето.

Нејзината нова асиметрична фризура е полн погодок за ова лето. Инаку, познато е, Јована често ја води утринската програма во многу предизвикувачки изданија, но се чини дека овој пат се надмина себеси.

Јеремиќ вчера наутро носеше суперкратко црно здолниште покриено со светки, а горе имаше само маичка во иста боја.

Јована на својот Инстаграм објави неколку провокативни фотографии од студиото каде позира така што нејзините нозе беа во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Јована со текот на годините направи голема трансформација на изгледот. На социјалните мрежи вирална е фотографијата од пред десетина години на која ретко кој може да ја препознае. Има темна коса и тенки веѓи, речиси е сосема друга личност од оваа денес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Estradni Miks (@estradni_miks)

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....