35.8 C
Скопје
19:52 - 15 јули, 2024

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

Драгана Мирковиќ и нејзината помалда колешка Сандра Африка се обиделе да се пресметаат, бидејќи некој ѝ испратил мејл на Драгана дека Сандра се гледа со Тони.

Сандра на самиот почеток на кариерата инвестираше во маркетинг, а во сето тоа и помогнала Драгана Мирковиќ.

– Драгана и јас имавме прекрасен однос. Тогаш немаше ни каде да се рекламираш. На почетокот на мојата кариера никој не ми се јавуваше, единствено таа беше тука. Добри пет-шест години месечно и носев доста пари. Секој месец ѝ давав се што заработував. Оставав колку што ми треба за кирија и трошоци, а се останато дававме за реклами, песни и спотови. Со Драгана имаме прекрасен однос, ја почитувам и неа и нејзината сестра – рече Сандра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Но, еднаш ненадејно балканската ѕвезда добила меил дека Сандра се гледа со Тони:

„Тогаш многу работев и почнав да им пречам на некои колеги кои тогаш беа долго на естрадата. Зборуваа: “Што сака оваа? До вчера играше со Миле Китиќ, а сега толку кошта”. Имаше секакви коментари. Тоа отиде толку далеку што во еден момент Драгана доби меил дека јас тајно се гледам со Тони“, објаснува Африка и додава:

„Кога стигна тој меил…Веруваме едни на други, но како помина месец-два, веќе никој ништо не ми веруваше. Не дознав од каде тоа доаѓа. Испадна како преку нив да се рекламирам, како да ги искористувам. Точно дека ја плаќав рекламата, но тие беа тука за мене. Единствено таа беше тука за мене на почетокот, и прекрасна беше кон мене, а испадна дека ја користам. Веќе станав проблем, а јас не знаев кој го испрати мејлот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Toni Bijelic (@tonibijelic)

За среќа решено е кој се обидел да ги искара двете пејачки:

„Цела среќа, после некои месец-два дознавме кој е. Некој новинар кој беше близок со Драгана дозна дека меилот е од една моја колешка. Тој ѝ покажа на Драгана дека од тој меил пред не знам колку години, пејачката му одговара на неови прашања. Таа личност која сакаше мене да ми подметне нога, заборавила дека го користела тој меил. Драгана дознава која е и сфати дека јас немам апсолутно никаква врска со тоа. Тоа го памтам како нешто најстрашно и најгрдо“, заклучува Сандра Африка.

Слични објави

ФОТО | „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....