36.8 C
Скопје
19:25 - 15 јули, 2024

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Една од најубавите водителки на Балканот, Николина Пишек, редовно добива комплименти за својот изглед, но овојпат коментарите на нејзините следбеници не се толку убави.

Популарната убавица се снимала додека се разубавувала и ја виткала косата, но вниманието на нејзините следбеници било насочено кон нејзините пазуви.

Фото: Инстаграм/Николина Пишек

Поради ова, нејзините следбеници се прашуваат дали убавата Николина едноставно немала време да се грижи за пазувите или и таа тргнала по стапките на познатите кои го започнаа трендот на небричење.

Многу познати личности рекоа „не“ на жилетот и депилацијата, па на црвениот тепих се појавија со влакна. Меѓу нив се Мајли Сајрус, Џулија Робертс, Мадона, Лурд Леон, Парис Џексон, Халси итн.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....