19.8 C
Скопје
06:25 - 24 септември, 2023

(Фото) Летото нема крај за Северина, пејачката сега ужива во монденското Сен Тропе

Хрватската пејачка Северина одморот од преубавиот Јадран го продолжува на Азурниот брег и тоа токму во Сен Тропе, Франција.

Сен Тропе е познато туристичко собиралиште на џетсетери, модели и милионери, место кое го посетуваат голем број светски познати личности. Меѓу нив е и актерот Џаред Лето, а хрватската пејачка ги почести своите обожаватели со неколку фотографии.

„Лето 2023“, напиша Северина во описот на фотографијата со холивудскиот актер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....