19.9 C
Скопје
18:24 - 18 мај, 2022

(ФОТО) КАНЈЕ ВЕСТ СО БИЗАРНА МАСКА ЗА ДА НЕ ГО ПРЕПОЗНААТ: Обожавателите згрозени

канје вест

Познатиот музичар Канје Вест повторно ги шокираше фановите со својот изглед.

Откако Ким Кардашијан се појави на Мет Гала покриена од глава до пети во дизајн на „Balenciaga“ и речиси беше непрепознатлива, нејзиниот поранешен сопруг секако, отиде чекор подалеку.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by POLISHED® (@polished___)

Канје се појави и во црна комбинација со потпис на „Balenciaga“, но на главата ставил маска за да не го препознаат папараците на аеродромот во Венеција, каде што пристигнал за да настапи на една свадба.

Тоа е свадба на основачот на францускиот бренд на модни додатоци „D’Estreee“, Жералдин Гиот и Александар Арно, син на најбогатиот човек во светот и извршен директор на луксузната марка „LVMH“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SOLDOUTSERVICE (@soldoutserviceitaly)

Канје ги извел своите хитови „Runaway“ и „Flashing Lights“, а обожавателите велат дека имал проблеми со изведбата бидејќи му пречела неговата бизарна маска на лицето.

Кога папарацо фотографиите стигнаа до социјалните мрежи, неговите обожаватели ширум светот беа шокирани од изгледот на раперот.

Што е ова“, „Се исплашив“, „Забегал“, „Ќе имам трауми“, „Колку треба да си луд за да се појавиш вака насекаде“, беа само дел од коментарите за бизарното издание на Канје.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....