9.8 C
Скопје
23:21 - 26 февруари, 2024

(Фото) Ева Лонгорија во бикини позира на јахта: „Вистински оган“

Американската актерка Ева Лонгорија, најмногу позната по улогата на Габриел Солис во ТВ серијата „Очајни домаќинки“, објави фотографија во костим за капење, позирајќи на јахта. Фотографиите таа ги сподели на социјалните мрежи.

47-годишната Ева Лонгорија ја покажа својата совршена фигура во бел костим за капење додека се релаксира на јахта. Актерката замина на крстарење со јахтата без посебен стајлинг и шминка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

„Дали на уште некој му недостига летното сонце“ – напиша таа во објавата.

Фановите во коментарите се восхитуваа на фигурата на актерката: „Изгледаш одлично, вистински оган“, „Неодолива“, „Шик“, „Каква убавина!“, се само дел од коментарите.

Да потсетиме дека од 2016 година, Ева Лонгорија е во брак со бизнисменот Хозе Антонио Бастон, сопственик на латиноамериканската медиумска компанија Телевиса. Во 2018 година, парот го доби синот Сантијаго. Ова е трет брак на актерката. Таа беше во брак со актерот Тајлер Кристофер од 2002 до 2004 година. Лонгорија беше во брак и со кошаркарот Тони Паркер од 2006-2011 година.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....