36.8 C
Скопје
16:28 - 18 јуни, 2024

(Фото) Џенифер Лопез и Бен Афлек едвај глумат пар: Овој бакнеж во јавност не личи на ништо, а кажува дека е крај

Луѓето кои ја набљудуваат врската помеѓу Бен и Џенифер се повеќе доаѓаат до заклучок дека парот демонстрира помирување само јавно, но всушност нивната врска е далеку од добра.

Холивудските славни личности Бен Афлек и Џенифер Лопез продолжуваат да ја покренуваат темата за семејни несогласувања и да предизвикаат интерес за нивната врска. Ако неодамна сите беа сигурни дека парот е на пат да се разведе, сега има воздржани надежи дека сè ќе успее меѓу сопружниците. Сепак, многу луѓе покренаа прашања за бакнежот на Бенифер, кој не е ни од далеку сличен на бакнеж на вистински заљубени луѓе, пишува TMZ.

Парот се сретнал пред кошаркарскиот терен на кој требал да игра 12-годишниот син на Бен Афлек, Семјуел. Двојката пристигна одвоено. Тие се поздравија, споделија бакнеж, но не се бакнаа во усни, туку си разменија бакнежи во образ. Бен ја потапка својата сопруга по грбот пред да тргнат заедно на настанот.

Лопез изгледаше шик во црн топ со долги ракави и сини фармерки. Бен пак, изгледаше дека облеката ја одбрал без никаков напор – црвена маица, сини фармерки, патики и црвена сомотска јакна.

На натрпеварот пристигнаа и мајката на Афлек, Кристофер Ен „Крис“ Болд и неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер. По натпреварот, Крис замина со својата поранешна снаа, за која се шпекулира дека ја сака, за разлика од сегашната сопруга на Афлек со која не е во добри односи.

Корисниците на социјалните мрежи, гледајќи ја фотографијата, навистина не веруваат во искреноста на чувствата на сопружниците.

„Ваков бакнеж даваш на тетка си“, „Толку вештачки!“, „Овој бакнеж не личи на ништо, покажува дека е крај“,„Тој не сака ни да се обиде, таа е премногу дива за него, тој е многу скромна личност“, „Овие двајца нема да преживеат заедно, не требаше да се венчаат“, гласат само дел од коментарите.

(Фото) Бен Афлек пак „уловен“ со Џенифер Гарнер: Не се одвојува од поранешната сопруга

Слични објави

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо

Цеца одбруси на прашање за партнер: „А што мислиш, зошто сум сама?!“

еспресо
Се вчитува....