21.8 C
Скопје
02:40 - 13 јуни, 2024

(Фото) Цеца во „изгор“ скапа гардероба на гласање: Само часовникот чини 25 илјади евра

Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера пристигна на своето гласачко место во ОУ „Војвода Радомир Путник“ и ја изврши својата граѓанска должност, половина час пред затворањето на гласачките места.

Пејачката беше видно расположена, а носеше бела модна комбинација – ленена кошула и панталони.

Сепак, се што беше на неа, има изгор скапа цена. Имено, чантата на Цеца што ја покажа од марката „шанел“ чини најмалку 6 илјади евра, брендираните очила за сонце – 330 евра, а „ролексот“ на рака чини над 25 илјади евра. Сличен „ролекс“ часовник на машки модел вчера покажа и отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша, екс фудбалерот Душко Тошиќ.

(Фото) Бен Афлек пак „уловен“ со Џенифер Гарнер: Не се одвојува од поранешната сопруга

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....