9.8 C
Скопје
01:55 - 15 април, 2024

(Фото) Детаљ од првата фотографија на Кејт Мидлтон по операцијата, сериозно ги загрижи фановите: Нешто недостасува…

Кејт Мидлтон, принцезата од Велс, ѝ се обрати на јавноста за првпат по операцијата на абдоменот во јануари.

Таа објави фотографија со своите деца за да го прослави Денот на мајката во Велика Британија. Сепак, таа на фотографијата се појави без бурмата и вереничкиот прстен, што ја загрижи јавноста.

Кејт Мидлтон (42) се одлучи за едноставен изглед на фотографијата што ја направи нејзиниот сопруг принцот Вилијам и на која се гледа како ги гушка своите деца – принцовите Џорџ (10) и Луис (5) и принцезата Шарлот (8).

Одлучувајќи се за чизми од марката „Chloe Combat“ од 250 фунти, кои ги носеше неколку пати претходно, Кејт изгледаше природно во фармерки, црн поло џемпер и темно-зелена јакна.

Принцот Џорџ пак, и принцезата Шарлот носеа џемпери од француската модна марка „Cirillus“.

Кејт на фотографијата е без накит, што е несекојдневен потег на принцезата. Обично таа фо носи венчалниот прстен кој претходно ѝ припаѓал на принцезата Дајана.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....