28.4 C
Скопје
16:55 - 25 јуни, 2024

Џенифер Лопез за првпат реагира на гласините за развод од Бен Афлек: „Вие знаете подобро“

Актерката Џенифер Лопез се обиде да се насмее кога ја прашаа за разводот со Бен Афлек.

Пејачката Џенифер Лопез за прв пат одговори на гласините за можен развод од актерот Бен Афлек. Ова го пренесува Дејли меил.

Џенифер Лопез присуствуваше на премиерата на филмот „Атлас“, која се одржа во Мексико Сити на 22 мај. На настанот, еден од новинарите побара од пејачката да ги коментира гласините за раскинување со Бен Афлек. Кога славната личност почна да се шегува, нејзината колешка Симу Лиу се вмеша и рече дека тоа не е за дискусија. По ова Џенифер Лопез се сврте кон новинарот.

„Ти знаеш подобро“, одговори пејачката.

Минатата недела, инсајдер изјави дека познатите личности имаат сериозни проблеми во врската. Наводно, актерот неодамна се иселил од нивната куќа која вреди околу 60 милиони долари. Во исто време, изворот истакна дека актерот не е виновен за нивниот раздор.

„Можеби ќе треба да го продадат домот од соништата што го бараа две години. Тие никогаш нема да престанат да се сакаат, но таа не може да го контролира, а тој не може да ја промени. Невозможно е ова да продолжи“, рече инсајдерот.

Сепак, на 19 мај Џенифер Лопез и Бен Афлек беа забележани заедно во јавноста. Пејачката и актерот го напуштија театарот Аеро и се упатија кон својот автомобил. Во автомобилот славните се насмеаа и им се смееја на папараците кои ги „ловеа“.

Слични објави

„Мојот развод е мојата најголема победа“: Јована Јеремиќ искрено за бракот со српскиот политичар

Еспресо

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо

(Видео) Девојките не му даваат мир на убавиот син на Драгана Мирковиќ: Се појави снимка од клубот, еве како реагира Марко…

Еспресо

(Видео) Здравко Чолиќ ги остави сите подзинати: „Каква енергија за човек кој има 73 години“

еспресо
Се вчитува....