11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ Е ЉУБОМОРНА: Не дозволува млади стјуардеси на нејзините летови

 

Џенифер Лопез важи за една од најубавите жени на светот, па и покрај тоа што наполни 52 години, оваа убавица привлекува воздишки кај многу мажи.

Затоа е тешко да се претпостави дека би можела да биде alousубоморна на другите припаднички на понежниот пол, но според некои жени, вистината е сосема поинаква.

Имено, серијата признанија „Хорор приказни на стјуардесите“ неодамна откри дека латино дивата наводно бара во нејзините приватни летови, во авионот да нема стјуардеси, туку само мажи, бидејќи е ужасно љубоморна.

џенифер лопез и бен афлек
 

– Летањето со Лопез е пекол, таа постојано нè навредуваше нас стјуардите бидејќи ние сме помлади, поубави и позгодни од неа – изјавила една стјуардеса, како што пренесуваат странските медиуми.

Слични објави

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Се вчитува....