Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Тој е познат како „најубавиот криминалец во светот“. Џереми Микс веќе од поодамна е еден од најкоментираните модели.

Но, тој повторно овие денови го привлече вниманието на јавноста. Микс се фотографирал додека со рацете го направил албанскиот орел.

Моделот бил дел од промоцијата на една нова продавница за парфеми во Цирих, Швајцарија, пренесува Експрес.

Во таа прилика тој се сретнал со еден Албанец со кого се сликал, додека го прави симболот на орелот.

Оваа слика веќе стана хит на социјалните мрежи.

Express

Слични објави

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor

Тамара со настап во Мадрид, обожавателите во еден глас ја пеат „Proud“ (ВИДЕО)

Igor

Совршени крцкави грицки: Поховани печурки (РЕЦЕПТ)

Igor

Дневен хороскоп за 24 септември 2019: Близнаците ќе ги откријат тајните на партнерот

Igor

Остави Коментар

седум + 16 =

Слични објави

Сочна, а крцкава: Домашна рол баклава! (РЕЦЕПТ)

Igor

Бизарна казна: Сопругот на Северина ќе плати 750 евра затоа што се сликал со синот на пејачката

Igor

ЗА ДОБРО УТРО: Пенеста торта со кафе (РЕЦЕПТ)

Igor

Погледнете на колку години казна затвор е осуден Харви Вајнстин! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хали Бери објави видео кое ги шокираше обожавателите: Нема да поверувате дека оваа дама е во шестата деценија!

Еспресо

Бела Хадид го симна горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)