Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Џеј Ло (50) ја одигра улогата на стриптизерката Рамона во новото холивудско остварување „Hustlers“, кој премиерно ќе биде прикажан на 13 септември.

Пејачката и актерка толку многу се посвети на овој проект, па со месеци наназд вежбаше како би се снашла на шипката.

Таа дури во својата куќа имала поставено шипка на која танцувала со помош на инструкторка.

Погледнете како игра Џеј Ло на шипка:

Слични објави

Поради неа се разведе, а сега ЈА ОСТАВИ: Има помалку од 50 килограми, изгледа анорексично

Igor

Алма Туцаковиќ: Уживам во тоа што сум жена на шеик!

Еспресо

Хари Мата Хари ограбен во Белград: Му украле часовник вреден 15.000 евра!

Еспресо

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо

Ова ретко се гледа: Марија Шерифовиќ во розева сукња! (ФОТО)

Васко Спасоски

Имате проблем со суви усни? Едноставен трик како да ги сокриете зад карминот!

Igor

Остави Коментар

пет × два =

Слични објави

Летна безалкохолна сангрија (РЕЦЕПТ)

Igor

Родени се Еди Грант и Џон Фрушанте, објавен e првиот постхумен албум на Џими Хендрикс и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Бела Хадид лута на Инстаграм: Ѝ избришале фотографија зашто ја означила Палестина

Еспресо

„Изгледа како да е под дејство на наркотици” – Познатиот рапер едвај го држел микрофонот, се тркалал по сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Џастин Бибер објави дека е болен и откри од што пати со години… (ФОТО)

Васко Спасоски