ВИДЕО|Стефан Лазаров и Еспресо.мк на гости во Белград: Интервју со еден од најпопуларните рапери – Fox!

Познатиот српски рапер Fox кој е сопственик на хитовите „Fuccboi“ и „Инфлуенсер“ направи интересно интервју јутјуберот Стефан Лазаров во неговиот најпопуларен серијал „Карпул Караоке“.

Fox откри детали за неговиот однос со најпознатиот балкански јутјубер Бака Прасе и заедно со нашиот Стефан се забавуваше низ улиците на Белград.

Стефан веќе некое време е со Еспресо.мк во главниот град на Србија, каде што прави интервјуа со најпознатите српски и балкански ѕвезди.

Погледнете го видеото:

Слични објави

Кончита Вурст најголемо изненадување на Евровизија: Веќе нема долга коса и фустан, а обожава да е без долна облека!

Еспресо

Карди Би и маж ѝ се напиле, а после предизвикале хаос поради шампањско (ВИДЕО)

Еспресо

Кун од ДВА БОНА заљубен до уши! Погледнете како изгледа неговата девојка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Еспресо

Се дрогирав со татко ми, но тој не се извлече од пеколот…

Igor

Хороскоп за 03 септември 2019, вторник (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Како да имате затегнато лице како Меган Маркл? Тајната не е во скапи препарати (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешната снаа на Бекамови ужива на Ибица

Еспресо

Бритни Спирс им возврати на луѓето кои ја исмејуваа за фотографиите што ги објавува! (ФОТО)

Еспресо

БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Igor

Меган Маркл и принцот Хари се преселија во Лос Анџелес!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian