11.8 C
Скопје
00:56 - 15 април, 2024

(Видео) Александра Пријовиќ доживеа непријатност на сред концерт: Скапите хеланки и се скинале, и тоа на многу незгодно место

Александра Пријовиќ е главна тема на Твитер, каде се споделува едно од видеата од нејзиниот концерт во Осиек, на кое јасно се гледа дека додека пеела ѝ се случила непријатност.

Имено, на сред настап во текот на првата вечер, на пејачката ѝ се скинале скапите хеланки „Тери Мјуглер, и тоа на незгодно место.

Во видеото, кое сега е вирално на социјалните мрежи, таа ја изведува песната „Последни кабаре“, а во исто време со распеаното бравадо на Александра, публиката имала можност да види дупка во нејзиниот скап костим, односно во пределот на меѓуножјето.

„Па, првиот ред имаше што да види“, е еден од коментарите.

Да потсетиме, Александра Пријовиќ распродаде пет концерти во Осиек, а на првите два нејзини гости беа Бобан Рајовиќ и Михајло Веруовиќ Војаж, додека синоќа се појави нејзината колешка Рада Манојловиќ.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....