Црвениот тепих повторно импресивен на ексклузивниот настан во Лос Анџелес (ГАЛЕРИЈА)

Во неделата во Лос Анџелес се одржа ексклузивниот настан LACMA Art + Film Gala, а на црвениот тепих продефилираа многу познати личносту. Во галеријата погледнете некои од нив.

 

The gallery was not found!

Слични објави

ЅВЕЗДИТЕ ОД РЕГИОНОТ ЗА ТАМАРА: Поддршка од Карлеуша, Марија Шерифовиќ, Беквалац… (ФОТО)

Igor

Ќерката на Цеца го покажа задникот, на КОМЕНТАРИТЕ им нема крај (ФОТО)

Igor

Брена го моли Тошиќ да не ја остава Карлеуша? Фудбалерот ја слушал со насолзени очи

Igor

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Пченкарна проја со кисели краставички (РЕЦЕПТ)

Igor

Нема срам: Дуа Липа повторно не облече градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

оне − 1 =

Слични објави

Дуа Липа напиша дека била погрешно сфатена – Реагираше и нашата естрада, а УНИЦЕФ се огради од нејзините ставови

Еспресо

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Како Италијанките се облекуваат на есен: Учете од најдобрите! (ФОТО)

Igor

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

Кавгите не значат КРАЈ на љубовта, туку нејзин ПОЧЕТОК!

Igor