Цеца повторно на мета на прогонителот, нема мир ни во Белград

Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ проживеа вистинска драма кога извесен О.Л упаднал во нејзината куќа на Кипар. Откако кипарските власти го депортирале во Србија, тој продолжил да ја прогонува пејачката.

Штом слетал во Белград, тој отишол во црквениот дом кај храмот „Свети Сава“ и таму ја барал фолк ѕвездата, пишува Курир.

„Сè се случи сред бел ден, неочекувано. Беше непријатно и вознемирувачко. Непознат човек влезе во зградата и почна да вика дека Цеца му е жена, дека ја сака и барал да ја види. Обезбедувањето се обидело на убав начин да му објасни дека пејачката не е во зградата и го замолиле да не вика. Меѓутоа тој бил насилен и агресивен“, рекол изворот.

Цеца Ражнатовиќ овие случувања многу ја вознемириле.
„Да, слушнав што се случило и ни малку не ми е пријатно. Веста многу ме потресе. Се чувствувам загрозено, но верувам дека ситуацијата ќе се смири и дека човекот ќе сфати дека не е во ред тоа што го прави, рекла пејачката за Курир.рс.

Слични објави

Славниот пејач НАПАДНАТ со нож и ограбен: Многу е вознемирен и потресен!

Еспресо

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Igor

ТАГА ВО СЕМЕЈСТВОТО ХАДИД: Ја изгуби битката со ракот, манекенките многу ја сакаа

Igor

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × 3 =

Слични објави

Хаос во домот на Лила Филиповска: Елката превртена на под, водителката го објави виновникот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ѕвездата на „Беверли Хилс“: Ракот се врати, не стојам цврсто на нозе!

Васко Спасоски

Јосипа Лисац реагираше на казнената пријава: Се работи за потполно непочитување! (ФОТО)

Еспресо

Масла за сјајна коса

Igor

Е, сега може да ме излижете: Амиџиќ сакаше да ја одјави емисијата, па му „залепија“ торта во лице!

Васко Спасоски

Доста време посветив, не беше едноставно: Пејачката Гиговска положи возачки испит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски