Стилот на Кејт Мидлтон е без грешка: Оваа комбинација на бои е полн погодок (ФОТО)

Кејт Мидлтон главно бира модни комбинации во согласност со строгите стандарди кои ги наметнува нејзината титула.

Profimedia

Овој пат е фотографирана во малку поинакво издание, а со стајлингот ги одушеви сите. Критичарите нејзиниот моден избор го оценија со чиста десетка, а модните експерти сметаат дека ова е добитната комбинација за оваа есен.

Profimedia

Изгледа дека и на нејзините обожаватели им се допадна овој малку поведар стајлинг, па пристигнуваа само пофалби на нејзина сметка.

Profimedia

Слични објави

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Igor

Снаата на Лепа Брена призна: Прокоцкав големи пари, а пиев и таблети за смирување

Igor

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Во тренд е џиновски цвет!

Igor

Љубов и спорт: Погледнете како ИВАН РАКИТИЌ вежба со сопругата

Igor

Кој би сакал да пее со неа?! Девојките од „Spice Girls“ ја одбиле Адел да им се придружи на бината (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

МЕГАН ПОВТОРНО ПРАВИ СКАНДАЛ: Нема да погодите кого избра за свој советник!

Igor

Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“

Igor

Драмата на црвениот тепих на Златните глобуси: Џенифер Лопез спакувана како подарок! (ФОТО)

Слободен печат

Неодоливата Скарлет Јохансон: Што сѐ може да направи Црната вдовица? (ФОТО)

Слободен печат

Северина осудена за семејно насилство! На поранешниот сопруг му велела дека е како Адолф Хитлер! (ФОТО)

Igor

Горан Тодоровски направи нов, двоен албум за 25 години кариера

Слободен печат