Среќна трудница: АНА ИВАНОВИЌ блеска со насмевка на лицето (ФОТО)

Ана Ивановиќ пред два месеци објави дека е повторно бремена, а бременоста не ѝ паѓа тешко, па поранешната тенисерка е многу активна.

На најновата фотогафија што ја сподели, Ана Ивановиќ гордо позира и го покажува стомакот кој ѝ се наѕира под маицата.

„Секогаш во акција“, порачува насмеаната Ана во сосема опуштено издание.

Слични објави

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Еспресо

И ТОА СЕ СЛУЧИ, Русин и Косовка со заедничка песна (ВИДЕО)

Igor

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Igor

Неговиот живот се уште е мистерија, со уметноста предизвика скандали, а денес се смета за еден од најдобрите сликари на сите времиња

Еспресо

Дара Бубамара во НОВ СКАНДАЛ: Пејачката се најде на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ (ФОТО 18+)

Igor

Остави Коментар

дваесет − 14 =

Слични објави

3 хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

Igor

Најмладата милијардерка дели Гучи торби и 35.000 долари – Девојките треба да направат само една работа (ФОТО)

Еспресо

Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Igor

НОСЕТЕ МАСКИ! Шерон Стоун објави слика од болничката соба на нејзината сестра која се лекува од коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена! (ФОТО)

Igor

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски