Се жени најпознатиот македонски готвач – НАСКОРО очекува и дете

Шеф Никола од кулинарското шоу „Брза кујна“ откри дека големи работи го чекаат во приватниот живот.

Тој откри дека со својата девојка Стефанија ќе имаат свадба на 6-ти јули, а покрај тоа, дека и го чекаат првото дете. Подготовките се при крај, а парот со нетрпение ги очекува среќните мигови.

Ова е инаку втор брак за готвачот, кој претходно беше оженет со Маја, со која има и дете.

 

Слични објави

Зошто американските крофни имаат дупка во средината: Зад овој вкусен десерт се крие интересна приказна!

Слободен печат

Мел Гибсон отпуштен од „Побуна во кокошарникот“ откако Винона Рајдер го обвини за антисемитизам

Еспресо

Го отпуштија, а сега го викаат назад: Џони Деп повторно во „Пиратите од Карибите“?

Еспресо

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Igor

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

На Инстаграм е хаос поради оваа фотографија: Дејвид Бекам повторно ја бакнува ќерката Харпер во уста!

Васко Спасоски

Остави Коментар

петнаесет − пет =

Слични објави

Соланж Ноулс прва ја прими наградата „Lena Horne“ !

Еспресо

Синтија Никсон ќе дебатира како режисерка на Бродвеј!

Еспресо

ЏОРЏ КЛУНИ ЗАГРИЖЕН: Не сакам нашите деца да станат мета

Igor

Борис Новковиќ објави фотографија од осуммесечната ќерка Си

Слободен Печат

НИКОГАШ НЕ МУ ПРОСТИ: Ријана морала да го тужи својот татко кој не престанувал да ја повредува

Igor

Хороскопски знаци на кои никогаш ништо не им одговара, ништо не им чини, секогаш наоѓаат маани…

Igor