Се појави интервју од 1998 година: Џенифер Лопез БЕСРАМНО ги коментира колешките

Џенифер Лопез ја носи титулата на една од најуспешните жени во светот, што го мотивирало уредникот на „Мувилајн“ да пронајде едно интервју кое познатата глумица за овој медиуму го дала во 1998 година.

Во интервјуто Џенифер ги коментирала колешките Камерон Дијаз, Гвинет Палтроу и низа други, а интересно е што за нив немала зборови за пофалба.

За Камерон Дијаз рекла дека е убава среќничка која добила многу прилики, ама ништо не направила сама.

„Прекрасна е, и кога го гледав „Венчавката на мојот најдобар пријател“, помислив: Кога некој ќе ја упати, може да биде добра“, рекла Џенифер.

Image result for cameron diaz funny

Немала убави зборови ни за Гвинет Палтроу.

„Кажете ми во што глумела таа? Се колнам дека не се сеќавам ни на еден филм. Некои луѓе стануваат ѕвезди поради врските. Сум слушнала повеќе за неа и за Бред Пит отколку за нејзината работа“, рекла.

Ни ставот кон Мадона не ѝ бил многу различен.

„Мислам дека е одлична изведувачка. Да. Мислам ли дали е добра глумица? Не. Глумата е нешто со што се занимавам и затоа сум поостра“, рекла Џенифер.

профимедиа

Фановите на Џенифер на друштвените мрежи реагираат поставувајќи го прашањето:
„Што мисли сега за овие дами?“

Слични објави

Били Ајлиш со пет Греми награди, ѕвездите му оддадоа почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо

ШАКИРА и ПИКЕ ги демантираат гласините: Страсни прегратки на плажа

Igor

Снаата на Сали Бериша се појави во секси издание со црвено бикини (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Залез на сонцето и нејзиниот најдраг – Снаата на Лепа Брена за првпат го покажа синчето! (ФОТО)

Еспресо

ДОМАШНА СНИМКА: Лепа Брена со ЦРЕВО ВО РАКА како што никој не ја видел досега (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

Роден е Дејвид Гилмор, „Битлси“ го објавија синглот „Let it be“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Зошто косата го губи сјајот?

Igor

Славната актерка откри шокантни вести: На сите им беше мило кога го победи ракот, но сега повторно е болна

Еспресо

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Igor