Се очекува ХАОС во Ѕвездите на Гранд: Поповиќ и дал 100.000 евра на Северина да се кара со Карлеуша

Во новата сезона на Ѕвездите на Гранд Северина ќе и се придружи на ривалката Карлеуша во жирито на популарното натпреварување, дознаваат српските медиуми.

Саша Поповиќ и понудил 100.000 евра на Северина за да се најде покрај Карлеуша, која со години јавно ја прозиваше дека е лоша во кревет, дека не знае да пее и дека и ги краде идеите.

Поповиќ, според тврдењата на медиумите, очекува сериозна пресметка на двете пејачки.
„Ќе биде интересно да се гледаат двете ѕвезди како се караат во емисијата. Тие со години не се поднесуваат“, вели изворот.

Поповиќ планира во тоа жири да бидат и нашата Тамара Тодевска, потоа Ненад Кнежевиќ Кнез од Црна Гора, а од Босна и Херцеговина претставник ќе биде Шериф Коњевич, кого Карлеуша го прозвала дека има „селски песни“.

Слични објави

Дневен хороскоп за 28 март 2019, четврток

Igor

Ќе им завидувате на љубовта – Куче и маче ќе ви покажат како се сакаат најдобрите пријатели! (ВИДЕО)

Еспресо

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Еспресо

Американската кантри ѕвезда Џо Дифи почина од коронавирус

Еспресо

Почнав да се гушам, Џејмс Бонд ми го спаси животот: Хали Бери раскажа интересна приказна

Еспресо

Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

19 + 9 =

Слични објави

Истражувања покажале кој е идеалниот број на сексуални партнери во животот

Igor

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Еспресо

Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО)

Igor

Том Круз сè уште е во карантин во Италија

Еспресо

Луѓето се прашуваат – дали е ова можно? Погледнете какво возило купил Арнолд Шварценегер (ФОТО)

Igor