Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Ќерката на Здравко ЧолиќУна Чолиќ која ретко може ја видиме во јавноста наполни 18 години и го прослави својот роденден во друштво на пријателите и семејството.

Од она што може да се види на нејзиниот инстаграм-профил, ќерката на Чола роденденот го прославила опкружена со балони и свеќички, а пријателите преку социјалните мрежи и’ праќаат честитки и објавуваат заеднички фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @unacolic on

Ова е ретка можност јавноста да може да ѕирне во приватноста на семејството на пејачот, затоа што Здравко Чолиќ, покрај својата музика, е познат и како некој што својот приватен живот го држи далеку од очите на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

Prom ❤️

A post shared by @ unacolic on

За потсетување, Чола е во брак со Александра од 2001 година, а веќе 19 години тие успеваат да ја чуваат својата љубов далеку од очите на јавноста. Покрај Уна, Чола има уште една ќерка, Лара.

Слични објави

Емотивна средба на мачка и голем тигар која ќе ви ги растопи срцата (ВИДЕО)

Еспресо

Зачинете го сексот – Трикови со кои ќе го полудите партнерот

Igor

Се огласи Сораја по нејзиното апсење: Се е во ред, не претерувајте! (ФОТО)

Еспресо

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Еспресо

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Igor

Фризерот на Ким Бесинџер изгледа не бил на ниво на задачата (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 + 12 =

Слични објави

Повторно се собира НАЈСЕКСИ ЖЕНСКИОТ БЕНД на сите времиња

Igor

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез „се отвори“ во емисијата на Опра Винфри: Помалку сум разочарана што не бев номинирана за Оскар!

Еспресо

Мик Џегер по операцијата: Жив, Здрав и повторно во акција! (ВИДЕО)

Igor

Колкава и каква е моќта за предвидување на секој хороскопски знак?

Igor

Додека Лила лежи и гледа телевизија, тој и ги бакнува нозете… (ФОТО)

Еспресо