Прв пат го покажа најмалото дете: Ким Кардашијан го покажа својот син пред светот (ФОТО)

Бебето на фотографијата спие, но на лицето има прекрасна насмевка, Ким за прв пат го покажа најмалиот син…

Неодамна Ким Кардашијан и Кани Вест станаа родители по четврти пат, а нивното дете го роди сурогат мајка, чиј идентитет не е познат.

Ким и Кани никогаш не криеа дека се одлучија на таков потег два пати, и тоа поради проблемите што Ким ги имала со здравјето.

Меѓутоа, сега гордата Ким за прв пат ја објави фотографијата од бебето, а одлучи нејзиниот син да носи малку необично име, тој се вика Псалм Вест.

View this post on Instagram

Psalm

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Освен Псалм, овој пар ги има и ќерките Норт и Чикаго, како и синот Сеинт.

Слични објави

Крем од лимон

Igor

Цела Србија зборува за нејзината афера со фудбалерот: Јовиќ поради неа ги остава жената и детето?

Igor

Ламбе Алабаковски повторно стана татко: Прочитајте кое име го одбра за својот син! (ФОТО)

Еспресо

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Igor

Како да ги препознаете злобните личности? Овие 16 знаци ќе ви помогнат

Еспресо

Светот на Дизни доби нова принцеза: Запознајте ја храбрата Раја! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

10 + 9 =

Слични објави

Нумерологијата открива дали вашето име ви носи пари!

Еспресо

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо

Мис Бум-Бум гола и со само една машничка на себе ви ги честита празниците (ФОТО)

Еспресо

Шварценегер е ЦАР! Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Уапсени тројца мажи вмешани во смртта на познатиот рапер

Igor

Адријана Лима „згрми“ на плажа (ФОТО)

Igor