Повторно се собира НАЈСЕКСИ ЖЕНСКИОТ БЕНД на сите времиња

Десет години по распаѓањето на бендот, Никол Шерцингер потпиша милионски договор за реобединување со „Пусикет долс“, по неколкумесечно преговарање.

„Никол заработи неколку милиони фунти, од кои половина ги доби однапред, што значи сега е невозможно да се откаже“, наведува британски „Сан“.

Никол, Мелоди, Кимберли, Кармит, Ешли и Џесика тргнуваат на светска турнеја, на која ќе ги изведуваат најголемите хитови, а се зборува и дека може да снимат и нови песни.

Слични објави

Синтија Никсон ќе дебатира како режисерка на Бродвеј!

Еспресо

Карантинска Барби – првата кукла со мустаќи и подочници

Еспресо

Странец, колега или шеф? Со кого мажите и жените најчесто завршуваат во кревет?

Igor

Меланија Трамп засенета од својата 74-годишна мајка (ФОТО)

Igor

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor

ВРТОГЛАВИ ХОНОРАРИ! Еве колку ЗАРАБОТИЛЕ српските естрадни ѕвезди летово

Igor

Остави Коментар

6 + деветнаесет =

Слични објави

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

ПРЕКРАСНАТА АКТЕРКА НЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЛА КАКО МОМЧЕ: Дали ја препознавате?

Igor

Јосипа Лисац реагираше на казнената пријава: Се работи за потполно непочитување! (ФОТО)

Еспресо

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски

Беше една од најдобрите лизгачки, а сега снима филмови за возрасни (ФОТО)

Слободен Печат

Кралиците на модната империја донираа сретства за болницата во Милано! (ФОТО)

Еспресо