17.8 C
Скопје
14:54 - 20 април, 2024

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

Познато е, Ана Севиќ стана водителка на „Ѕвезде Гранда“ и по речиси една деценија се врати на сцената од која и самата дојде.

Таа пред неколку дена истакна дека нејзиното семејство, вклучувајќи го и нејзиниот сопруг Даниел, со цело срце ја поддржува, а денес дошла на снимање на новата епизода на популарната емисија во автомобил кој привлече големо внимание.

Имено, пејачката од вилата на Бежанијска коса во која живее дошла до студиото со „мерцедес“ С класа, чија цена се движи и до 130 илјади евра.

Фотографиите може да ги погледнете – ТУКА.

Да потсетиме, Ана Севиќ е во брак со Даниел Недељковиќ, со кој има две деца. Брачниот пар поседува цел возен парк, а минатата година купија и луксузен имот на црногорското приморје.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....