Пеколот започна по свршувачката! Толерирав поради бременоста, се будев целата во пот! (ФОТО)

– Секоја жена пред да стапи во брак, покрај љубовта, треба и да го запознае својот партнер. Јас бев занесена и заљубена. Одма по свршувачката започна мојот пекол. Трпев бидејќи имав ризична бременост и се посветив на тоа да родам здраво девојче, а проблемите ги ставав под килим. Подоцна се кулминираше – вака ја започнува својата исповед српската пејачка Наташа Беквалац по разводот со Лука Лазукиќ за српскиот таблоид – Информер.

– Се уште имам лошо чуство во стомакот кога ќе се сетам на тоа. Страшно психичко и физичко малтретирање. Како и секоја жртва на насилство, изгубив самодоверба и бев отсечена од семејството и пријателите… Останав сама – продолжила Беквалац.

Курир.рс/Соња Спасиќ

– Тој мене не ме удри, тој ме претепа. Тоа беше крај, бев понижена, но за мене полошо од ударите беше судскиот процес, бидејќи во судницата се чувствував дека јас сум крива и како да е обратна ситуацијата, особено кога ме прашаа – „дали мислите дека е во ред што нагло го разбудивте вашиот маж“, се обидоа да ме направат виновна, а јас почнав да верувам дека можеби и сум, но докажав дека не сум, бидејќи вештачењата покажаа дека не би можела да се повредам сама.

– Хиперсензитивна сум, па побарав помош од психотерапевт за да не бидам трајно емотивно оштетена. Со месеци спиев само по 2-3 часа, се плашев да заспијам бидејќи имав кошмари, се будев целата во пот, исцрпена – изјавила познатата пејачка.

Фото: Курир.рс/Лилјана Станишиќ, Марина Лопчиќ

Сепак, таа вели дека сепак важно и било нејзините ќерки да имаат добар однос со татковците.

– Најважно ми е децата да имаат добар однос со нив. Хана го има, а се надевам дека и Катја ќе го има.

 

Слични објави

Запечени њоки со грашок готови за половина час: Кремасто уживање во вкусови! (РЕЦЕПТ)

Igor

Лиз Харли позираше со својот син и ги изненади сите со нивната сличност (ФОТО)

Слободен Печат

Тајната позади совршениот изглед на Џеј Ло!

Еспресо

Најдобриот готвач во светот СЕКОГАШ И БЕЗ ИСКЛУЧОК го почитува ОВА ЗЛАТНО ПАРАВИЛО кога подготвува ПЕЧУРКИ!

Igor

Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ го открија името на вториот син (ФОТО)

Igor

Што мислите, кое е идеалното место за секс според мажите?

Igor

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Зошто луѓето патуваат? Шест причини веднаш да почнете со пакување!

Еспресо

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Васко Спасоски

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо

Заедно 23 години: Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин ја прославија годишнината од бракот

Еспресо

Ѕвездите откриваат: Овој хороскопски знак најмногу изневерува!

Igor

Мајли Сајрус и Коди Симпсон објавија еротки фотки, фановите со поделено мислење (ФОТО)

Васко Спасоски