19.8 C
Скопје
06:12 - 20 јули, 2024

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Пејачката Ана Николиќ е уверена дека низата несреќни настани во нејзиниот живот се последица на црна магија, па затоа посетува бајачки и ги слуша нивните совети.

Во текот на бременоста таа покачи многу телесна тежина, но и покрај сите напори, тешко ѝ оди слабеењето. Не ѝ оди ниту во бракот, па затоа решила да проба неконвенционални начини за справување со проблемите.

Пејачката никогаш не посетувала гатачи и видовити луѓе, но откако биле исцрпени сите други можни решенија, а без резултати кои таа ги посакувала. Наводно, бајачката ѝ рекла дека требала уште одамна да дојде, дека не може да ослабне поради проблеми со хормоните, но и дека има црна магија во домот и ќе мора почесто да ја посетува бајачката.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

(Фото) Лепа Брена и Боба заљубено позираат на јахта: Таа без грам шминка, тој не ја пушта од прегратка

еспресо

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....