Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките (ФОТО)

По се изгледа фолк-пејачката Ирена Спасовска нема проблем да се пофали со какви атрибути располага.

Таа на социјалните мрежи сподели фотографија на која таа позира во долна облека, а се разбира во преден план е нејзиното добро познато длабоко деколте.

Но, за да не биде доволно, на фотката малку ѕиркаат и гаќичките, но без претерување.

Очигледно Ирена сакаше да им го направи денот на мажите и без двоумење може да кажеме дека успеа во тоа…

Ирена Спасовска

 

Слични објави

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

ОГРОМНО ПРИЗНАНИЕ: Британскиот Independent ја стави „Молитва“ во 10 најдобри евровизиски победнички песни на сите времиња

Igor

Уживаат во Шпанија: Габана раскинал со Долче, па си нашол нов дечко (ФОТО)

Igor

ЈК ПРАВИ ПРОБЛЕМИ НАСЕКАДЕ: Целосно соблекла момче, а тоа го гледала свршеницата – потоа настанал ХАОС!

Igor

Дали Меган Фокс го остави сопругот поради раперот Машин Ган? Брајан не сака да поверува во тоа

Еспресо

Раперот Еминем прогласен за мртов на социјалните мрежи

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет − 3 =

Слични објави

Кантри пејачка (25) позитивна на коронавирус: Ги загубив сетилата за вкус и мирис

Еспресо

Бруталната русокоса се појави на црвениот тепих и сите ги засени! Од нејзините гради боли глава, а таа не можеше да ги скроти! (ФОТО)

Анита Митровска

Ја извади од памет: На Сања Николиќ и се „стемни“ од постапката на Слаткар (ВИДЕО)

Igor

Ќерката на Обама ја откажа свршувачката

Еспресо

ЗА СЕКОЈ ПО ЕДНА: Реченицата што го опишува вашиот хороскопски знак

Igor

Пејачот Кнез има ќерки „бомби“, едната од нив стана многу позната – погледнете зошто (ВИДЕО)

Igor