Ова е старата Дара Бубамара! Пејачката покажа скроз голи гради (ФОТО) (+18)

Популарната пејачка Дара Бубамара објави безобразна фотографија, а поради нејзините потполно голи гради веруваме дека на нејзините фанови не им беше сеедно.

Дара позира во здолниште и раскопчана жолта јакна под која нема ништо, а огромните гради беа во преден план. Преку брадавиците Дара има црна лента, а на обожавателите им испрати јасна порака.

– Не ја поминувај линијата – напишала пејачката во опис на фотката.

 

View this post on Instagram

 

“Don’t cross the line”⚡️. Foto @andrejadamnjanovic @___ceger___ @zoransekicki @veljko_lukovic @lagatafashiion @ninarajakatelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Слични објави

Ексцентрична на тато: Ќерката на Пол Гаскоњ во танга-бикини на плажа (ФОТО)

Igor

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Igor

Кралицата и принцот Филип спијат ВО РАЗЛИЧНИ КРЕВЕТИ поради бизарна традиција на ВИСОКАТА КЛАСА

Igor

На стомак, на грб, странично: Стручњаците откриваат која е најздравата поза за спиење

Еспресо

Љубовно толкување: Што значи кога ќе видите цагер на дигитален часовник

Слободен печат

Ѕвездата на „Твоето лице звучи познато“ го кажа судбоносното ДА: Вереничкиот прстен е уникатен! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × три =

Слични објави

Шон Мендес ги згрози обожавателките со својата нехигиенска навика

Igor

Каков ден ве очекува: Хороскоп за 08.09.2019

Igor

Му го скршила срцето на најсуровиот човек на светот, Хитлер никогаш не дознал дека е Еврејка! (ФОТО)

Теодора Циклевска

„Си одиме дома“: Орландо Блум откри дека снимањето на неговата серија е прекинато поради коронавирусот

Еспресо

Што ти требаше ова?! Пејачката Николија не би ја препознала ниту родената мајка! (ФОТО)

Igor

И секси гого-танчерката (24) го остави Џони Деп (56), а ова е причината! (ФОТО)

Igor