Откриена причината за самоубиството на Стив Бинг: Чувствувал вина поради смртта на неговата девојка

Милионерот Стив Бинг се самоуби скокајќи од 27. кат од зграда во Лос Анџелес, наводно по долг период на депресија.

Неговата соработничка Кери Мичам сега открива дека тоа го направил поради нејзината внука Алексана Мичам, која била правнука на славниот глумец Роберт Мичам, која починала минатата година, пренесуваат странските медиуми.

Кери Мичам, продуцентка од Санта Барбара, која со децении соработувала со Бинг, во пост на Инстаграм открила дека Бинг го извршил самоубиството четири дена пред годишнината од смртта на нејзината роднина Алексана, со која таа го запознала.

facebook

Иако скоро 30 години помлада од него, „Алексана го сакаше него и тој ја сакаше неа. Сакаше да основа семејство со неа“, напиша Кери на социјалните мрежи, а потоа објасни што се случило со Алексана.

Алексана и Стив имале расправија на 26 јуни минатата година, по што Алексана отишла кај нејзина пријателка. Бинг и се јавил и се смириле, но пред да се врати во нивниот дом на Палм Спрингс, Алексана се напила таблета Ксанакс за да се смири, не знаејќи дека ксанаксот бил со фенталин.

Тоа предизвикало Алексана да се предозира и и се слошило. Завршила во болница, каде што и починала.

Кери вели дека и пред карантинот поради коронавирусот, Бинг имал нарушено психичко здравје, бидејќи чувствувал вина поради смртта на Алексана.

facebook

https://www.slobodenpecat.mk/sinot-ne-go-ni-zapozna-se-boreshe-na-deczata-da-ne-im-ostavi-nitu-czent-holivudskiot-produczent-stiv-bing-izvrshi-samoubistvo/

 

 

Слични објави

Хороскоп за 06 ноември, среда – на Водолиите ќе им недостасуваат пари, Раковите ќе привлекуваат додворувачи

Igor

Коментарот на ЛЕПА БРЕНА под сликата на синот стана вистински интернет-хит (ФОТО)

Igor

Романтични гестови кои се знаци за тревога

Igor

Врањеш се разведе: Ќе плаќа 3.000 евра месечна алиментација

Igor

ЖЕНСКИ ПРОБЛЕМИ: Како најлесно да се ослободите од подбрадокот?

Igor

Северина чека пред врата за да го види синот: Не ми дозволува да го видам поради самоизолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

пет × 1 =

Слични објави

НОВОСАДСКАТА БАРБИКА ГО КРЕНА ПРИЛЕП НА НОЗЕ: Во краток црвен фустан излезе пред повеќе од 2.000 луѓе, а ова е моментот за кој сите зборуваат! (ВИДЕО)

Igor

Долго време ја немаше, но конечно се огласи – Селма Блер сподели среќна вест! (ВИДЕО)

Еспресо

Да признаев дека сум ГЕЈ никогаш немаше да станам актер (ФОТО)

Igor

Вереникот објави провокативна фотка од Џеј Ло: Брутално добро тело на кое му завидуваат и помладите (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor

Меган Маркл ги воодушеви сите со својот опуштен изглед: Повторно им пркоси на кралските правила (ВИДЕО)

Igor