Миа Костова одговори на непријатно прашање: „Мојот партнер никогаш нема да го видите на Инстаграм (ФОТО)

Познатата водителката Миа Костова е поприлично активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде секојдневно комуницира со фановите и им одговара на прашањата кои што и ги поставуваат.

Па така деновиве обожавателите дознаа зошто Миа не го покажува својот партнер во јавноста и го крие како змија нозете.

Таа им одговори со фотографија на која позира сама, а како текст го напиша следното:

– Сфатив дека она што сум јас не е и тој што е до мене. Не секој се носи со јавност, прегледи на инста и портали. Едноставно, решено ми е дека, мојот партнер никогаш нема да биде дел од она што сум јас на социјалните мрежи – пишува Миа.

Фото: Принтскрин

Слични објави

Кралицата е потиштена, никогаш не ѝ било потешко!

Слободен Печат

СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Igor

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor

БРУК ШИЛДС: Никој не може да заработува од моето име

Igor

ФБИ: Во овие знаци се раѓаат најопасните криминалци!

Igor

РАЗДОР ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Браќата се скараа поради Меган, а тоа што го направи Кејт е за секоја пофалба!

Igor

Остави Коментар

девет − шест =

Слични објави

Почина легендата од серијалот „Војна на ѕвездите“

Еспресо

Тарантино и сопругата Даниела го очекуваат првото дете

Igor

Најкоментираната естрадна ѕвезда: Сè што не сте знаеле за Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Igor

ТРИ МЕСЕЦИ НЕ ПЛАТИЛА РАТА: Банка во потрага по Северина, која троши илјадници евра на одмор

Igor

Најдобрата природна маска за брз раст на косата

Igor

Боса и без грам шминка: Венчавката на славната манекенка со 17 години помладо момче (ФОТО)

Igor