Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО)

Славната пејачка Бијонсе и војвотката од Сасекс, Меган Маркл, за време на премиерата на филмот „Кралот на Лавовите“ ја имаа првата средба во живо во Лондон.

Британските медиуми објавија детали од бекстејџот тврдејќи дека нивната прва средба сепак не поминала толку добро.

Додека се прегрнувале и бакнувале пред камерите, позади сцената владеела напнатост, а атмосферата ја подгреале советниците на Меган Маркл и принцот Хари.

Тие не биле воодушевени од тоа што познатиот „шоубиз“ пар, Бијонсе и Џеј Зи, доцнат на премиерата односно тоа што пристигнале после претставниците на кралското семејство, што според протоколите е забрането.

Британските медиуими откриваат дека причината за доцнењето било тоа што се скинал долгиот фустан во златна боја на Бијонсе и таа не сакала да облече нешто друго, па поради тоа со сопругот задоцниле дури час и половина.

Слични објави

ПОЗАЈМУВАЛА ПАРИ ЗА ДА ГО СПАСИ: Пејачката минала низ пекол поради сопругот

Igor

„Вистинска тигрица“ или „дегутантна“?: Карлеуша позира во хулахопки и долна облека (ВИДЕО)

Igor

ВИСТИНСКИ ГУРМАНИ: Овие 6 хороскопски знаци најчесто се прејадуваат

Igor

Италијанскиот милионер ја изненади својата 28 години помлада девојка со „бесна“ кола! (ФОТО)

Еспресо

Старлетата Кортни Стоден: Се омажи на само 16 години, а за време на разводот се обиде да се самоубие

Еспресо

Пире од компири на француски начин (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

девет + два =

Слични објави

Ова се најпосакуваните чизми оваа есен! (ФОТО)

Igor

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Igor

Видео хороскоп 27 јуни 2019, четврток

Igor

Крвав ден на заљубените: Хрватската старлета Ава Карабатиќ претепана! Погледнете како изгледа нејзиното лице! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Еспресо

Да признаев дека сум ГЕЈ никогаш немаше да станам актер (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian