Маја Шупут подготвена за свадба: Еве како изгледа МЛАДОЖЕНЕЦОТ (ФОТО)

Маја Шупут неколку дена не се огласуваше на социјалните мрежи, а сега на сите им е јасно зошто.

Пејачката денес се мажи за својот избраник Ненад Татаринов, а пријателите за тоа ги извести преку Инстаграм. Двајцата решија да се венчаат на луксузен имот.

Таа покажа како изгледа на својот најубав ден, а во коментарите доби само пофалби за венчаницата која ја носи.

Слични објави

Фрањо Ласиќ: Сопругата во деветтиот месец од бременоста доби корона, за среќа се заврши како што треба

Еспресо

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Еспресо

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Igor

Нов виц на Андрија Милошевиќ: Ќе заборавите на коронавирусот и на сè (ВИДЕО)

Еспресо

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + 8 =

Слични објави

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Igor

Сексуалните апетити на најпосакуваните жени во светот 2: Катарина Велика се сетила на 16.527 љубовници

Слободен печат

Романтичната љубовна приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи!

Слободен Печат

Шон Мендез: Со години ме присилуваат да признаам дека сум хомосексуалец!

Еспресо

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Igor

Принцот Хари преку таен инстаграм-профил ја следел Меган

Еспресо