Краток фустан и деколте во преден план! Марјана Станојковска изгледа… (ФОТО)

Водителката Марјана Станојковска по се изгледа нема милост за нејзините машки обожаватели на социјалните мрежи.

Таа објави две фотографии на Фејсбук и Инстаграм и буквално предизвика „земјотрес“ од позитивни коментари…

На фотките атрактивната водителка позира во прекраток фустан кој ја истакнува нејзината совршена фигура, а особено до израз доаѓа длабокото деколте кое едноставно магепсува…

Погледнете:

Фото: Фејсбук

Слични објави

Оскаровецот Хоакин Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Еспресо

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо

ЦЕЦА загрме во секси издание во ПРИЛЕП (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Хајди Клум и сопругот се бакнуваат преку стакло во страв од коронавирус: Не се чувствуваме добро, мораме да се однесуваме посовесно! (ВИДЕО)

Еспресо

Таа и мајка и се вистински убавици – Сега знаеме од кого Дуа Липа ја наследила убавината (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − 9 =

Слични објави

„Крушата под круша паѓа“: Ова е братот на Даниел Кајмакоски и пее – растура (ВИДЕО)

Igor

(+16) Дали е ова досега најпровокативниот македонски видеоспот? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џејмс Камерон го претстави концептот, но никој не се возбуди поради продолжението на „Аватар“

Еспресо

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Еспресо

Совршен летен оброк: Полнети пиперки со сирење! (РЕЦЕПТ)

Igor

Славата не му удри во глава: Гитаристот на „Rolling stones“ на доделувањето на „Брит“ наградите дојде со метро! (ВИДЕО)

Еспресо