Ќерката на Џенифер Лопез по стапките на родителите

Наследничката на популарната Џеј Ло (49) и Марк Ентони (50) покажува дека веројатно ќе тргне по стапките на нејзините родители. На инстаграм-профилот Џенифер ставила снимка на која се слуша прекрасниот глас на нејзината 11-годишна ќерка.

Раскошниот глас на девојчето предизвика воодушевување, а поради талентот малата Ема веќе ја споредуваат со мајка ѝ.

Девојчето ја пее песната на Алиша Киз „If I Ain’t Got You”  во придружба на клавир, додека Лопез со гордост ја гледа својата наследничка како ја изведува песната. На крајот цврсто ја прегрнува.

Уживајте и вие во изведбата на малата Ема Лопез.

Слични објави

„Да видите што ѝ прави ковид-19 на вашата коса“: Алисија Милано ги покажа последиците од короната

Еспресо

Мило Ѓукановиќ го жени синот единец: Свадбената веселба е закажана за на Свети Стефан (ФОТО)

Igor

Соседите на Дара Бубамара не ја „мирисаат“ многу: Нема закон за неа, прави што сака!

Васко Спасоски

Откриен голем гаф со кој Меган го засрамила принцот Хари

Еспресо

Џон Траволта наплаќа за своите автограми и „селфи“ слики!

Igor

Анѓела патува во Кина да ја претставува Македонија: „Ако сакав пари ќе станев политичарка, а не мисица“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

19 − 12 =

Слични објави

Не обвинувајте ги другите: Четири начини преку кои сами си го саботирате љубовниот живот!

Еспресо

(ФОТО) Тамара си стои на зборот: Го истетовира делот од химната што не го испеа!

Васко Спасоски

На семеен ручек во Јанче: Игор се запозна со родителите на Илина (ФОТО)

Еспресо

Тејлор Свифт во нов спот се појавува како маж: Ги открива привилегиите на посилниот пол и јавно го критикува Дикаприо! (ВИДЕО)

Еспресо

Кристина Мандарина ги покажа огромните гради – „За големи формати“ (ФОТО)

Еспресо

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian