КЕЈТИ ПЕРИ настапи со перика составена од 76 помали перики (ФОТО)

Кејти Пери, една од членките на жирито на Американски идол, за настап во финалето на шоуто избра џиновска перика составена од 76 помали перики.

Со оглед што на Мет гала дојде во фустан лустер, а подоцна се преслече во фустан хамбургер, овој екстравагантен избор не би требало да нè зачуди.

View this post on Instagram

Always remember ur roots 💁🏼‍♀️

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Инспирација за овој настап веројатно ѝ била Дајана Рос.

Слични објави

Лејди Гага изведуваше акробации на концерт, а додека свиреше клавир сите очи беа вперени кон нејзиниот задник (ФОТО)

Еспресо

Цеца откри долго криена тајна: Дали платила за една од своите најпознати песни?

Igor

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ МУЗИЧАР: Пронајдена мртва неговата ќерка

Igor

Дејвид Бекам се облече како Елтон Џон и ги воодушеви фановите (ФОТО)

Igor

Поради ова Ким Кардашијан се смета за една од најзгодните жени на светот! (ФОТО)

Еспресо

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Еспресо

Остави Коментар

4 + Осумнаесет =

Слични објави

Се разведува актерката Кристина Ричи!

Еспресо

Гледачите полудеа по убавата спортска водителка – Очигледно е зошто… (ФОТО)

Еспресо

Некои интересни работи за сексот кои можеби досега не сте ги знаеле!

Еспресо

Европа во изолација: Пусти улици во Скопје, Барселона, Белград, Париз, Лондон, Рим… (ФОТО)

Еспресо

УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

Igor

Модни „победници“: Познатите ѕвезди веќе не знаат што да направат за да привлечат внимание (ГАЛЕРИЈА)

Igor