Како од бајките: Погледнете каков роденден им приреди Карлеуша на двете ќерки (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера во еден луксузен ресторан во Белград го прослави роденденот на своите ќерки Атина и Ники кои наполнија 11 и 10 години.

За српски „Телеграф“ Карлеуша открила кои биле желбите на нејзините миленички.

Јелена Карлеуша

  • Гордо можам да кажам дека моите ќерки се скромни девојки кои не сакаат ништо. Тоа се деца кои имаат се и навистина не сакаат ништо. Овој пат побараа само убава забава со многу нивни другари и се разбира мама направи се за да им ги исполни очекувањата. Се надевам дека ги исполнив – изјавила Карелуша.

Јелена Карлеуша

  • Од мама добија се ова, целата организација, а тато како вистински тато сетоа ова го овозможи –рекла Јелена, па открила дека на Атина и купила мејк-ап куфер полн со шминки кои премногу ја израдувале, додека пак Ника добила огромна вреќа со играчки кои таа ги сака.

 

Јелена во ресторанот се појавила во друштво на славеничkите. Трите не ја симнувале насмевката од лице, а во ресторанот се појавиле во стилот на најголемите ѕвезди.

Слични објави

Лепа Брена во друштво на најдобрата гимнастичарка на сите времиња (ФОТО)

Igor

Хуманоста во прв план: Иако имаат милиони, овие ѕвезди обожаваат да им помагаат на другите

Еспресо

Поранешната девојка на Дикаприо објави снимка на која е скроз ГОЛА! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Потпиша договор! Ова е првата Балканка која влезе во друштвото на Дан Билзериан (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor

Сека Алексиќ се соблече во купаќи па го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 + 19 =

Слични објави

Брз, сочен и многу вкусен колач со гриз

Igor

НАЈГОЛЕМ ШОК ВО ИСТОРИЈАТА НА ОСКАРИТЕ: Неговиот филм е прогласен за НАЈДОБАР, а режисерот од солзи не можеше да зборува (ВИДЕО)

Еспресо

Мини клуб сендвичиња со путер од кикирики, џем и банана (РЕЦЕПТ)

Igor

Заводникот Џерард Батлер повторно слободен – По шест години врска раскина со девојката

Еспресо

Хајди Клум со огромни уши на глава го честиташе Велигден од карантин! (ФОТО)

Еспресо

Канје Вест не престанува да го шокира светот: Ким сакаше да ме однесе во лудница, нејзината мајка ја продала секс-снимката! (ВИДЕО)

Еспресо