Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски заплива во естрадните води. Кристина Димитревска во соработка со раперот Андреј Миске ја објави нивната заедничка песна.

Песната носи наслов „Сакам пак“, а во спотот атрактивната Кристина може да ја видите во минијатурно бикини кое ја истакнува нејзината совршена линија.

За само неколку часа, песната и спотот имаат солидна бројка на прегледи и нема воопшто да бидеме изненадени ако Кристина и во иднина реши сериозно да започне да гради музичка кариера.

Погледнете го спотот:

Слични објави

Како на природен начин да ги избелите темните дамки на лактите и колената?

Igor

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо

Не користете пластичен прибор додека готвите: Хемикалиите стигнуваат до храната!

Igor

Арета Френклин го објави најголемиот хит во кариерата, Калиопи заврши со снимањето на вториот албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Судот донесе пресуда дали Тони Цетински ќе оди во затвор

Igor

Со са­мо три ча­ши днев­но ќе из­гу­би­те 80 от­сто од са­ло­то на сто­ма­кот!

Igor

Остави Коментар

дваесет − петнаесет =

Слични објави

Направете сами ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Igor

Како да ја освоите и задржите девојката која ви се допаѓа? Ви нудиме неколку трикови!

Igor

Модната недела во Лондон од јуни ќе биде на интернет! (ВИДЕО)

Еспресо

Сораја повторно во проблем: Возела во штикли, па со Ламбурџинито влетала во базен (ВИДЕО)

Igor

Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Igor

ВИСТИНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Малиџано, познато и како зелен ајвар (РЕЦЕПТ)

Igor